logo

Spotkanie z przedstawicielem lokalnej telewizji

spotkanie tv 2016

8.04. 2016r. w Szkole Policealnej w Głubczycach w zawodzie technik administracji odbyło się spotkanie z przedstawicielem lokalnej telewizji Panem Marianem Pospiszylem. Grupie słuchaczy opowiedział o swojej działalności gospodarczej, jak ją zakładał, jakie były trudności i sukcesy.

"Telewizja Głubczyce" to prywatny, lokalny program telewizyjny, nadawany w sieci kablowej Firmy VECTRA w miastach Głubczyce i Kietrz oraz poprzez stronę internetową www.tvglubczyce.pl.
Założycielem i właścicielem programu "TVG" jest Marian Pospiszel. Od 12 października 2000 roku, do stycznia 2006 roku program nadawany był codziennie w godzinach: 9.00, 13.00, 17.00, 21.00 - w trzygodzinnych blokach. Od stycznia 2006 roku program nadawany jest w tak zwanej pętli. Oznacza to że program TVG można oglądać przez całą dobę. Obecnie blok programowy trwa dwie godziny i zmieniany jest co dwa dni.

Skromny zespół redakcyjny przygotowuje i emituje różne formy programowe. Do obejrzenia są relacje z uroczystości i wydarzeń miasta, gminy i powiatu. To także bezpośrednie transmisje z imprez kulturalnych, reportaże społeczno - gospodarcze, programy interwencyjne no i oczywiście „Wiadomości lokalne” które cieszą się bardzo dużą oglądalnością. TVG oferuje możliwość prezentacji Państwa firm, także w formie reklamy oraz emisję Państwa materiałów filmowych. Współpraca z 125 ośrodkami telewizji lokalnych działających na terenie Polski pozwala na wymianę programów i dotarcie z reklamą i informacją do kilku milionów telewidzów w kraju, a od października 2006 roku za pośrednictwem Internetu docieramy praktycznie do każdego miejsca na świecie. Jesteśmy otwarci na współpracę i zachęcamy do oglądania naszego programu.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem słuchaczy, którzy z racji podjętego kierunku chcieliby również zmierzyć się w przyszłości z własną działalnością gospodarczą. Informacje Pana Mariana stały się cenną wskazówką dla przyszłych mniejszych i większych przedsiębiorców.